Що таке конфіденційність?

Ви коли-небудь замислювались про те, як онлайн-реклама, як правило, стежить за вами від сайту до сайту? Або як Facebook точно знає, які з них вам показати? Ми можемо запевнити вас, що це не магія.

Подумайте про всі важливі питання та проблеми, які ви задаєте Google щодня. Або всі ваші особисті звички та інтереси до покупок, якими ви годуєте Amazon. Не кажучи вже про те, що Alexa постійно слухає все, що ви говорите.

Хоча ви можете робити це все з приватного життя власного будинку, ваше Інтернет-життя, навпаки, дуже публічне.

Навіть зручність має свою ціну

Більшість того, що ми робимо в Інтернеті - пошук, обмін, розміщення, твіт, аналізується, продається та зберігається (можливо, назавжди) пошуковими системами, соціальними мережами та корпораціями. Навіть уряди методично збирають дедалі більше знань про нас.

Зручний плюс цього означає своєчасну, релевантну рекламу та можливість синхронізації входів та інших особистих даних на багатьох веб-сайтах.

Але мінус? Те, що ви говорите та робите сьогодні в Інтернеті, може в майбутньому стати недобрим або навіть незаконним.

За ваше право на приватність

Ось де ми заходимо. vpn82 була заснована в 2009 році виключно з метою прагнення захистити загальне право на приватність - для вас, для нас і для всіх. І не тільки це, ми хочемо зробити інтернет-цензуру та масовий нагляд неефективними.

Це велике замовлення, але якщо ви хочете внести зміни, вам слід десь починати.

З нашого скромного початку наша послуга VPN допомагала тримати приватну онлайн-активність, ідентичність та місцезнаходження користувачів. Протягом багатьох років ми прокладаємо шлях, щоб забезпечити найбезпечнішу та анонімну VPN - для всіх, для нас і для вас.

Станьте приватним ніндзя

Ми хочемо, щоб ви повністю контролювали своє життя в Інтернеті. Це означає мати належні навички ніндзя. Ось декілька для початку вашого навчання:

Змініть свої звички в Інтернеті
Конфіденційність - універсальне право
Що таке послуга VPN?

Для любителів історії

Це лише декілька етапів, якими ми особливо пишаємось:

Березень 2009 р. - Запуск служби vpn82 VPN!
Липень 2010 р. - В ім’я анонімності наших клієнтів ми починаємо приймати платежі за біткойни.
Вересень 2010 р. - Клієнти тепер можуть почати платити доброю старовинною готівкою, що є ще одним виграшем за анонімні платежі.
Квітень 2014 р. - Ми швидко оцінюємо та пом’якшуємо вразливість Heartbleed, а потім доводимо свою гіпотезу про її критичний вплив на OpenVPN.
Вересень 2014 р. - ми демонструємо, що OpenVPN вразливий до Shellshock, що призводить до доступу адміністратора, та попереджаємо наших конкурентів перед загальним розкриттям інформації.
Вересень 2014 р. - Ми запускаємо підтримку IPv6 (це дійсно борець, але повірте нам, це круто).
Березень 2017 р. - Наші користувачі можуть почати використовувати WireGuard, новий, найпопулярніший протокол VPN на блоці.
Грудень 2017 р. - Ми представляємо постквантовий захищений тунель VPN.
Вересень 2018 р. - Незалежний аудит нашої нової програми VPN дає нам справді хороші оцінки.
Жовтень 2018 - Що робить надійний VPN? Ми беремо участь у багатосторонній ініціативі щодо виховання більшої прозорості та чесності в нашій галузі.